Propozice

Tyto propozice upravují pravidla turnaje 4. tříd v ledním hokeji, který bude hrán pod názvem hlavního sponzora „PREVENT Cup 2010“ ve dnech 9. až 11.4.2010 na zimním stadionu v Neratovicích.

Soutěž je organizována agenturou Euro4 CZ s.r.o., hlavním organizátorem soutěže je Miroslav Hes.

• HC Příbram

Soutěž je určena pro žáky čtvrtých tříd resp. děti narozené v roce 2000. Děvčata dle pravidel ČSLH (i ročník 1999). Pořadatel uděluje, s ohledem na počty hráčů týmů s menší hráčskou základnou, výjimku pro start tří hráčů ročníku 1999 s podmínkou, že jde o hráče narozené po 31.8.1999 a navštěvující 4. třídu základní školy.

Mužstva musí k utkání nastoupit v minimálním počtu 10 hráčů a 1 brankář. Maximální počet hráčů v týmu je pořadatelem stanoven na 18+2.

Systém soutěže: každý tým odehraje čtyři zápasy se soupeři určenými losem.

Hraje se dle platných pravidel ledního hokeje pro soutěže 4. tříd soutěžního a disciplinárního řádu ČSLH s výjimkami uvedenými v těchto propozicích.

Hrací doba utkání 3 x 15 min. čistého času. Přestávky mezi třetinami minimální. Rozbruslení max. 5 minut. Úprava ledu po každém odehraném utkání. Tresty: (1 minuta, 3, 7 minut, TvH). V případě časového skluzu má pořadatel právo zkrátit poslední třetinu na 10 minut čistého času. O této skutečnosti musí být oba týmy informovány před zahájením utkání.

Utkání řídí minimálně jeden rozhodčí s oprávněním pro řízení soutěží pořádaných ČSLH.

Pořadatel turnaje zajistí ledovou plochu, šatny pro hráče mužstev, rozhodčí, časoměřiče a zdravotní službu.

Pořadatel turnaje hradí ledovou plochu, rozhodčí, časoměřiče, zdravotní službu a další náklady spojené s turnajem. Zúčastněná mužstva hradí startovné ve výši 1.500 Kč, které neobsahuje ostatní náklady (dopravu, stravu atd.).

Každé mužstvo musí mít dvě sady dresů rozdílné barvy (světlé x tmavé). Hráči jednotlivých mužstev jsou povinni nastupovat k utkání v kompletní předepsané výstroji (dle pravidel LH).

Mužstva jsou povinna nastoupit k utkání včas dle programu turnaje. Čekací doba je 5 minut. Poté následuje kontumace utkání ve prospěch soupeře v poměru 5:0.

O pořadí rozhoduje :
a. počet bodů (výhra 2, remíza 1, prohra 0 bodů)
b. při rovnosti bodů vzájemná utkání
c. celkové skóre (rozdíl vstřelených a obdržených branek)
d. větší počet vstřelených branek
e. výhra vyšším rozdílem v libovolném zápase turnaje
f. v případě rovnosti všech uvedených kritérií rozhodne o pořadí výsledek
pořadatelem stanovené dovednostní soutěže nebo los.

Ceny – pohár, diplom a medaile (pro mužstva umístěná na 1. – 3. místě), pohár a diplom (pro mužstva umístěná na 4. – 7. místě). Individuální hodnocení: nejlepší hráč mužstva na turnaji a dále dle dispozic pořadatele.

Případné změny těchto propozic vyhrazeny, týmy musí být však neprodleně informováni.

Prosím vedoucí týmů o předání soupisek včetně datumů narození před zahájením turnaje jeho pořadateli.

Organizační informace:

Pořadatel zajistí pro všechny týmy obědy na sobotu a neděli v restauraci u zimního stadionu. Ubytování si týmy zajišťují samostatně u vedení ZS Neratovice. Kontakt: Libor Hanousek, 602 464 554, libor.hanousek@hansonbros.eu.

Prosím o nahlášení přibližného počtu hráčů (obědů – jsou určeny pouze pro hráče a realizační tým) do konce měsíce března.

Pořadatel žádá vedoucí všech týmů aby zajistili účast týmu na vyhlášení výsledků. S ohledem na hrací systém nebude do posledního zápasu známo celkové umístění jednotlivých týmů.