PREVENT CUP 2010

Apr 11, 2010, 18:10

A je dobojováno. PREVENT Cup 2010 získala Sparta Praha, která nepoznala na turnaji porážku. Druhé místo a stříbrné medaile získal GooolTeam a bronz míří na Moravu do Valašského Meziříčí. Čtvrté skončily Pardubice, pátá Příbram, šestý Český Krumlov a sedmá Poruba. Nejlepším utočníkem turnaje se stal Miroslav Dani (GooolTeam), brankářem Jan Škorpík (Sparta), obráncem Tomáš Andris (ValMez). Nejpřesnější mušku měl a nejlepším střelcem byl Dominik Arnošt (Sparta).

Apr 11, 2010, 12:53

Fotky ze závěrečného dne turnaje najdete TADY (292 fotek).

Apr 11, 2010, 1:59

Rozsáhlá fotogalerie z prvních dvou dnů turnaje TADY (269 fotek).

Apr 10, 2010, 20:10

Skončil druhý turnajový den. Na čele tabulky se zcela zaslouženě vyhřívá Sparta, která si zatím vede suverénně a neztratila ani bod. Za ní je o skóre GooolTeam, který má však o zápas více než ValMez na místě třetím. Čtvrté jsou po dvou dnech se dvěma body Pardubice a na své první body čekají Poruba, Příbram a Krumlov. Zítřejší program nabídne vyvrcholení turnaje a v úplném závěru se potkají vzájemně týmy z čela tabulky, GooolTeam vyzve ValMez a Spartu čeká odveta z nedávného turnaje v Pardubicích právě s Pardubicemi. Systém turnaje zaručuje, že se bude bojovat o každý gól, neboť skóre může být rozhodujícím kritériem při určení závěrečného pořadí v případě rovnosti bodů několika týmů a ta se dá očekávat. Je tedy na co se těšit.

Apr 10, 2010, 15:38

Turnaj pokračuje v pohodovém tempu. Dopoledne ValMez přetlačil Krumlov 3-2, Poruba podlehla Spartě hrající už na tři pětky a bez Štěpána Čecha 3-7, GT i přes mizernou koncovku uspěl a porazil Pardubice 5-2 a před chvilkou si ValMez hladce poradil s Příbramí 8-1. Na terase hoří gril, Džamalova střecha krotí přeháňky, tak snad všechno běží, jak má, jen hostitelé po včerejším sightseeingu s finskými přáteli vydechují trochu víc z hluboka než obvykle.

Apr 10, 2010, 9:45

Do druhého utkání turnaje nastoupili kluci z Pardubic proti Příbrami. Po vyrovnané první třetině vedly Pardubice 2-1. Ve druhé třetině se Příbrami podařilo skóre otočit a chvíli o gól vedla. Pardubičtí však třemi rychlými góly strhli vedení opět na svou stranu a do konce zápasu si pak vítězství s přehledem pohlídali. Konečný výsledek 7-4 pro Pardubice. Hvězdy utkání: Oliva, Hasman, Blümel

Apr 9, 2010, 6:45

Tak to začalo. A ne zrovna šťastně :-( Přímý přenos kvůli poruše připojení zafungoval až v průběhu zápasu a GooolTeam sužují zdravotní potíže (Albi pro nevolnost dnes úplně vynechal, Kasa hrál s teplotou a Venca se zablokovaným krkem ). Ale k průběhu prvního zápasu. Sparta pojala první zápas opravdu prestižně a přivezla jen dvě lajny posílené oproti soupisce o výborného Štěpána Čecha ze sparťanských pětek. A vlétla do zápasu jako uragán. GT v první třetině nevěděl kam dřív skočit a byl i vinou velmi špatného pohybu neustále pod tlakem. Stav po první třetině 1-0 pro Spartu. Druhá třetina začala opět v režii Sparty, která si v jejím průběhu vypracovala náskok hrozivých 4-0 (gólově se 2x prosadil Roman Vandírek). GT však postupně zlepšoval pohyb a hru pomalinku vyrovnával. Ve třetí třetině pak byl GT útočnějším týmem, kdy výborným pohybem zlobili Spartu zejména Ruda Klíma a dvojice Míra Dani s Jendou Grimem. Zlepšenou hru korunoval GT třemi góly, kterými stáhl náskok Sparty na jedinou rozdílovou branku. 5 minut před koncem pak došlo ke klíčovému okamžiku, tutovku GT zlikvidoval bleskovou lapačkou sparťanský gólman Honza Škorpík a Sparta pak 2 minuty před koncem pojistila průnikem Ondry Pšeničky vítězství pátou brankou. Hvězdy utkání: Vandírek, Klíma, Pšenička

Apr 8, 2010

Soupisky máme kompletní a zítra to vypukne. Nezapomeňte sledovat online přímý TV přenos zahajovacího utkání GooolTeam vs. Sparta Praha.

Mar 30, 2010

Doplněna soupiska HC Slavoj Český Krumlov.

Mar 28, 2010

Doplněna soupiska HC Sparta Praha.

Mar 26, 2010

Úvodní zápas PREVENT Cupu mezi GooolTeamem a Spartou bude v přímém přenosu vysílat internetová televize TVCOM.

Doplněna soupiska HC Eaton Pardubice.

Mar 24, 2010

Na stránky turnaje byly doplněny soupisky týmu HC VOKD Poruba a HC Bobři Valašské Meziříčí.

GooolTeam posílí nakonec dva hráči z Finska. Druhým je Jere Hakio ze stejného týmu jako Lauri – HPK Hameenlinna. Jereho rodiče naopak organizují zájezd GooolTeamu do Finska.

Mar 23, 2010

PREVENT CUP bude špičkový turnaj, proto jsme drobně upravili propozice. Aby se týmy s menší hráčskou základou nemusely doplňovat o mladší hráče, je povolena výjimka startu pro 3 hráče ročníku 1999 narozené po 31.8. a navštěvující 4. třídu každému účastníkovi. Předpokládáme však, že hlavní favorité turnaje a týmy se širokou základnou (GT, Sparta, Pardubice) ponechají tuto výjimku bez využití :-)